Social

Follow us

S.Pellegrino Young Chef 2016: de 20 finalisten

Na een hevige intense regionale competitie kunnen we nu de namen onthullen van de 20 finalisten die zich kwalificeerden voor de S.Pellegrino Young Chef 2016 Grand Final die zal plaats vinden in oktober in Milaan, Italië.

Meer dan 3.000 chefs namen deel aan de wereldwijde zoektocht om het beste jonge talent ter wereld te vinden. Daaruit werden 200 jonge chefs gekozen voor een shortlist voor de 20 regionale halve finales. We hebben nu de 20 laatste chefs gekozen die gedurende drie dagen voor de grand jury zullen concurreren om de kroon over te nemen van de winnaar van vorig jaar, Mark Moriarty, en om dus de S.Pellegrino Young Chef 2016 te worden.

Hier is de volledige lijst...

Afrika-Midden-Oosten
Gregoire Bérger: Chef, Restaurant Ossiano Fine Dining, Dubai.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Benelux
Andrea Miacola: Chef de Partie, De Librije, Zwolle, Nederland.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Canada
Sean, MacDonald: Chef, Market Restaurant, Calgary.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

China
Chang Liu: Sous Chef, Huai Yang Fu, Beijing.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Oost-Europa
Rodrigo Sandor: Chef de Partie, Costes Downtown, Budapest, Hongarije.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Frankrijk
Shintaro Awa: Sous Chef, Hotel le Bristol Epicure, Parijs.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Duitsland-Oostenrijk
Matthias Walter: Sous Chef, Burgrestaurant Staufeneck, Salach, Duitsland.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Italië
Alessandro Salvatore Rapisarda, Chef, Café Opera - Gallery Hotel, Recanati.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Japan
Seira Furuya: Chef de Partie, Gakusikaikan, Chiyoda-Ku.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

LATAM-Caribisch Gebied
Daniel Nates: Chef, Maizal, Puebla, Mexico.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Middellandse Zeegebied
Nicolaos Billis: Chef, Botrini's Restaurant, Athene, Griekenland.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Noord-Oost-Azië
Matteo Zonarelli: Chef de Partie, 8 1/2 Bombana, Macau.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Pacifisch Gebied-Australië
Leslie Hottiaux: Chef, Apero Food & Wine, Auckland, Nieuw-Zeeland.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Rusland-Baltische Staten-CIS
Hezret Berdiev: Sous Chef, Four Seasons Hotel Lion Palace, St. Petersburg, Rusland.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Scandinavië
Nikolaj Schmidt Skadborg: Sous Chef, Restaurant Sletten, Humlebæk, Denemarken.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Zuid-Oost Azië
Tharun Batia: Chef de Partie, EK BAR, New Delhi, India.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Spanje-Portugal
David Andrés: Chef-kok, ABaC Restaurant, Barcelona, Spanje.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Zwitserland
Anne-Sophie Taurines: Chef, Restaurant et club Le Rouge, Verbier.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Verenigd Koninkrijk-Ierland
George Kataras: Sous Chef, M Restaurants, Londen.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

Verenigde Staten
Mitch Lienhard: Chef-kok, Manresa, Los Gatos, Californië.
Bekijk het volledige artikel en het winnende gerecht

 

Up

View in portrait mode.